Logo_List-motywacyjny.com.pl

Jak napisać list motywacyjny – przykłady i wzory

List motywacyjny – Przykłady

wzór LM do agencji zatrudnienia (pracownik fizyczny)

 Tarnów, dn. 14 stycznia 2013 r.

 

 List Motywacyjny

 

Anna Jankowska

ul. Krzywicka 34/46
06-887 Tarnów
tel.: 000 000 000
e-mail: a.jankowska@zyx.pl
Agencja Zatrudnienia LFB Work Sp. z o.o.
ul. Kropiwnicka 78
08-356 Kraków

Szanowni Państwo

Biorąc pod uwagę ugruntowaną pozycję Agencji w realizacji projektów rekrutacyjnych dla przedsiębiorstw produkcyjnych na terenie województwa małopolskiego, chciałbym przedstawić swoją osobę jako odpowiedniego kandydata do pracy w przeprowadzanych przez Państwo kolejnych rekrutacjach na stanowiska pracownika fizycznego lub pracownika produkcji. Obecnie nie jestem zatrudniony, jestem w pełni dyspozycyjny i gotowy do podjęcia nowej pracy.
Posiadam udokumentowane doświadczenie w pracy na budowach; w fabryce sprzętu AGD w Anglii, a także w terminalu przeładunkowym DHL. Posługuję się językiem angielskim w stopniu komunikatywnym; posiadam prawo jazdy kategorii B oraz uprawnienia zezwalające do kierowania wózkami jezdniowymi akumulatorowymi i spalinowymi; bezproblemowo korzystam z komputera z systemem operacyjnym Windows.

W załączonym CV przedstawiam dokładniej swoje dotychczasowe doświadczenie zawodowe, wykształcenie, uprawnienia i umiejętności. Liczę, że mój profil spełni oczekiwania Państwa klientów w nadchodzących procesach rekrutacyjnych.

Z poważaniem,

Adam Kitowski
Comments are closed.